Lublin Tattoo Days 2017. Wielkie święto tatuażu w naszym mieście [KONKURS]

lublin tattoo days 2017

Lublin Tattoo Days, czyli wielkie święto tatuażu, odbędzie się w Lublinie w dniach 8-9 kwietnia. Jeśli chcecie wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Tatuaż jest jednym z najstarszych środków komunikacji wizualnej, znalazł on swoją drogę zarówno na skórę odrzuconych przez społeczeństwo dewiantów, jak i na skórę wielu szanowanych osobistości z królami państw na czele.

 

Już w dniach 8 i 9 kwietnia na terenie hali ekspozycyjnej Targi Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się międzynarodowy festival tatuażu i muzyki – Lublin Tattoo Days 2017.

 

Poznaj ponad 150 artystów z Polski i zza granicy, organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie mrożących krew w żyłach performanców, koncertów muzyki niezależnej, ekspozycji oldschoolowych aut, rowerów i motocykli, strefy street wearowej, a dla naprawdę głodnych wrażeń kulinarnych zorganizowali mini festival food trucków.

 

Chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu? Nie czekaj! Już dziś wygraj jeden z 10 biletów na konwent. Do zgarnięcia T-shirt. Więcej info znajdziesz >tutaj<

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.