Międzypokoleniowe Warsztaty Szydełkowania: Stwórz własną pszczółkę!

Zaproszenie na warsztaty szydełkowania
Warsztaty szydełkowe | fot. Organizator

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji międzypokoleniowych warsztatów szydełkowania, podczas których uczestnicy będą mieli okazję wykonać uroczą pszczółkę i zabrać ją do domu!

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach szydełkowych

Warsztaty szydełkowania to doskonała okazja, aby nauczyć się nowych umiejętności, spędzić czas w miłej atmosferze oraz zintegrować się z osobami w różnym wieku. Podczas warsztatów uczestnicy poznają techniki szydełkowania, które pozwolą im stworzyć uroczą pszczółkę na szydełku.

Jak wziąć udział w warsztatach szydełkowania?

Rejestracja odbywa się poprzez formularz na Evenea. Jeżeli nie ma już miejsc, można zapisać się na listę rezerwową, pisząc na adres: [email protected].

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób w wieku 14-30 lat oraz powyżej 60. roku życia, które znają podstawy szydełkowania. Wstęp bezpłatny po pobraniu biletu.

Liczba miejsc: Ograniczona

Warsztat szydełkowania
Szydełkowanie w Lublinie | fot. Organizator

Kiedy odbędą się warsztaty z szydełkowania

Data i godzina: 25 czerwca (wtorek), godz. 15:30
Miejsce: Przestrzeń młodych „Po prostu Fajne Miejsce”, ul. Jana Sawy 5/lok. 9

Czy kiedykolwiek uczestniczyliście w podobnych warsztatach? Jakie były Wasze doświadczenia? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach lub udostępnijcie ten artykuł, aby inni również mogli dołączyć do naszej szydełkowej przygody!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.