Lublin: Stracili wszystko w pożarze domu przy ul. Firlejowskiej. Ruszyła zbiórka pieniędzy

pożar domu firlejowska lublin
Niedzielny pożar domu przy ul. Firlejowskiej w Lublinie

Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy na odbudowę domu, który doszczętnie spłonął w niedzielny wieczór przy ul. Firlejowskiej w Lublinie. Mieszkająca tam rodzina straciła cały dorobek życia.

Przypomnijmy, że do pożaru doszło w niedzielę przed godz. 19 przy ul. Firlejowskiej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze domu. Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej. Mimo szybkiej interwencji straży pożarnej nie zdołano uratować domu.

Domownicy nie mieli szans na ocalenie żadnych elementów mieszkania czy wyposażenia, a nawet osobistych rzeczy. Na szczęście wszyscy zdążyli opuścić płonący budynek ratując własne zdrowie i życie. Zostało im tylko to, co mieli na sobie.

„Do rozproszenia ognia doszło u sąsiadów zza ściany, podczas nieobecności domowników. Powodem było zwarcie instalacji elektrycznej, w wyniku czego ucierpieli niewinni ludzie. Budynek jest zniszczony, nie da się tam mieszkać” – czytamy na stronie zrzutka.pl, na której są zbierane środki dla pogorzelców.

Wpłat można dokonywać przez platformę pomagam.pl/xfbkrt. Celem zbiórki jest zebranie kwoty 200 tysięcy złotych.

Niedzielny pożar domu przy ul. Firlejowskiej w Lublinie
g49e9a2539de1268
Niedzielny pożar domu przy ul. Firlejowskiej w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.