Lublin: Podpalił altankę na terenie ogródków działkowych. Straty na 100 tys. zł

zapalniczka ręka ogień światło podpalenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina zatrzymali 43-letniego mieszkańca naszego miasta, który odpowie za podpalenie altanki na terenie ogródków działkowych przy ulicy Rąblowskiej.

Do pożaru doszło pod koniec kwietnia na terenie ogródków działkowych przy ul. Rąblowskiej w Lublinie. W wyniku pożaru kompletnemu spaleniu uległa jedna z altanek. Właściciel oszacował straty na kwotę 100 tys. złotych. Dodatkowo w tym okresie doszło do dwóch włamań do innych altanek.

Zajmujący się sprawą operacyjni z VII komisariatu w wyniku czynności operacyjnych wpadli na trop sprawcy. Jak się okazało za sprawą tych czynów stał 43-letni mężczyzna. Sprawca został zatrzymany i trafił na komisariat. Podczas przesłuchania usłyszał trzy zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.