Siłownia PURE Jatomi Fitness zniknie z Lublina? Sieć klubów ucieka z Polski

Siłownia Pure Jatomi Lublin Plaza | fot. Lublin Plaza

Jatomi Fitness, jedna z największych sieci fitness w Polsce, kończy działalność — poinformował portal propertynews.pl. Co to oznacza dla działającej w Lublin Plaza siłowni tej marki?

– Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji – mówi na łamach propertynews.pl Trevor Brennan, szef Jatomi Fitness Group.

Marka Jatomi Fitness przestanie być aktywna w Polsce w ciągu 3-4 miesięcy. – Niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, podczas gdy inne lokalizacje będą zamykane – wyjaśnił Trevor Brennan.

Co z Jatomi Fitness w „Plazie”?

Jatomi Fitness w centrum handlowym Lublin Plaza. Co dalej z tym miejscem? Jedna z pracownic poinformowała nas, że na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, co stanie się z siłownią. Istnieją dwa możliwe scenariusze. Pierwszy zakłada, że klub zostanie wykupiony przez innego operatora/inwestora i będzie działał normalnie. Drugą opcją jest zamknięcie klubu.

Na razie kluby działają normalnie. Jeżeli siłownie zostaną zamknięte z dnia na dzień, to pieniądze zostaną zwrócone klubowiczom. Dodajmy, że Jatomi Fitness zostało zamknięte już w warszawskich Złotych Tarasach i w rzeszowskim centrum Millenium Hall.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Sam zostałem oszukany przez ,,Pure”, a bardziej przez nieprofesjonalnych pracowników.
    Chamstwo i obłuda… Dobrze, że zniknie z mapy Lublina, szkoda tylko kilku na prawdę dobrych w swoim fachu i sympatycznych trenerów personalnych, ale z pewnością sobie poradzą, trzymam kciuki !

  2. chodząc na siłownie miałem doczynienia z bardzo niemiła obsługą mam na myśli mała czarna recepcjonistkę. Brak kultury osobistej, życzliwości, a na dodatek ingerowała w życie prywatne jednego z klientów. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, które przynosiło wstyd firmie.

  3. Jedna z pracownic … Jesli to ta mala bodajże Agata R to bym jej nie wierzyl . Za duzo razy ludzi oszukiwala i nie raz bylem świadkiem wiec nie wierzcie slepo w takie informacje.