Lublin: Pijana matka opiekowała się czwórką dzieci. Najmłodsze z nich trafiło do szpitala

Pijana matka shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Ponad 2 promile miała matka opiekująca się czwórką dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Najmłodsze trafiło do szpitala, a pozostała trójka do Pogotowia Rodzinnego.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w jednym z mieszkań przy ul. Odlewniczej w Lublinie. Policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że w mieszkaniu pijana kobieta ma zajmować się swoimi dziećmi. Na miejsce został wystały patrol policji.

„Pod wskazanym adresem mundurowi zastali 29-latkę i czwórkę jej dzieci w wieku 8, 6, 5 i 2 lat. Mieszkanka Lublina miała ponad 2 promile alkoholu. W domu przebywała również babcia dzieci i jej znajomy. Oni również znajdowali się pod działaniem alkoholu” – mówi nadkom. Renata Laszczka-Rusek z biura prasowego lubelskiej policji.

Dwuletni chłopiec został przewieziony do szpitala dziecięcego, a trójka jego rodzeństwa trafiła do Pogotowia Rodzinnego. Teraz sprawą nieodpowiedzialnej matki zajmie się sąd rodzinny.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. i pięćset plus też dostaje 😉 tak się bawi patologia a niewinne dzieci cierpią :(((