Dziwne zachowanie kierowcy wynajętego auta na minuty. Wjechał na plac Litewski, uderzył w słupek

pijany panek lublin
Pijany wjechał wynajętym autem w słupek na placu Litewskim | fot. nadesłane

Nagranie wykonane zostało na placu Litewskim. Na filmiku widać, jak kierowca wynajętego auta na minuty nie panuje nad autem i wjeżdża w słupek. Sprawę wyjaśnia wypożyczalnia Panek.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 19 na placu Litewskim w Lublinie. Jeden z naszych Czytelnik był świadkiem dziwnego zachowania kierowcy, który poruszał się wypożyczonym autem na minuty Panek CarSharing, która działa w naszym mieście od końca listopada 2018 roku.

Ciekawa sytuacja na placu litewskim. Ktoś wjechał na teren placu Pankiem. Przejechał pomiędzy ławkami i po kawałku trawnika. Następnie próbował wyjechać z placu, lecz za pierwszym razem mu się to nie udało, bo wjechał w słupek. Wcześniej stał na ulicy i ciągle trąbił” – relacjonuje nasz Czytelnik.

Na przesłanym nagraniu widać jak kierowca próbuje wyjechać z placu Litewskiego i uderza w słupek na chodniku na ul. Radziwiłłowskiej. Następnie udaje mu się wymanewrować i z piskiem opon odjeżdża w kierunku ul. 3 Maja. W aucie oprócz kierowcy podróżowało dwóch pasażerów.

Przesłane nagranie

Co na to sieć wypożyczalni aut na minuty? – „Uszkodzenia samochodu są bardzo delikatne i nie uniemożliwiają jazdy. Klient nie zgłosił szkody w regulaminowym czasie 1 godziny, więc zostanie obciążony całością szkody” – mówi Katarzyna Panek, rzecznik prasowy firmy Panek CarSharing.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kurde ciapate oszołomy czy ukry jeżdżą jak chcą tymi pankami.Powinni kamery w środku zamontować i monitorować całą jazdę.

  2. Wczoraj pod prąd panek jechał od ul. Lotniczej w ul. Pawią pod prąd i w Kunickiego skręcał 🙂

  3. Ci sami kolesie jeździli z piskiem opon hamowali i odjeżdzali po godzinie 14 robiąc rundę honorową wjeźdzając od psychologi i wyjechali między budynkami jak na zamieszczonym na filmie

  4. 5s tak się składa,że ja wiem najlepiej co On ma w genachi nie ma tam nic spoza UE.Mama.