Lublin. Kursowanie autobusów w noc sylwestrową. Sprawdź rozkład jazdy

Nocna linia autobusowa w Lublinie
Nocna linia autobusowa w Lublinie | fot. ZTM Lublin

Poznajmy zasady funkcjonowania komunikacji miejskiej ZTM w czasie nocy sylwestrowej w Lublinie. Jak będą jeździć autobusy w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia? Planowane są dodatkowe kursy.

Autobusy nocne w noc sylwestrową w Lublinie

W niedzielę 31 grudnia 2023 r. w sylwestra komunikacja miejska w Lublinie będzie kursować zgodnie z rozkładem „Wigilia, Sylwester”. Linie nr 35, 38, 54, 154, 950, Biała i Zielona nie kursują.

To jednak nie koniec szykowanych na sylwestra zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Mamy dobre wieści dla tych, którzy planują po nocnej imprezach wracać do swoich domów.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (31 grudnia – 1 stycznia) komunikacja nocna kursować będzie we wzmocnionej obsadzie. Autobusy nocne kursować będą z pl. Wolności w godzinach:

  • 22:00-23:00 co 60 minut
  • 23:00-02:30 co 30 minut
  • 02:30-04:30 co 60 minut

Zobacz także: W tym roku sylwestra miejskiego nie będzie. Miasto zrezygnowało też z zapowiadanych dla mieszkańców atrakcji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.