Lublin. Koronawirus w szkole podstawowej. Od piątku szkoła zamknięta, zdalne nauczanie

nauczanie zdalne uczeń
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie zostaje zamknięta ze względu na zakażenia koronawirusem. Szkoła będzie zamknięta dla uczniów co najmniej do 16 października.

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 29 im Adama Mickiewicza w Lublinie

„Szanowni Państwo, działając w oparciu o paragraf 18 ust. 2c i 3 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U z 2020r. Poz. 1166 ze zm.) w związku z zagrożeniem koronawirusem potwierdzonym przypadkami zakażeń COVID-19, informuję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych i przejściu na naukę zdalną uczniów klas 1-8 w Szkole Podstawowej nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie od dnia 9.10.2020 do 16.10.2020” – informuje Jerzy Jarosiński, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Lublinie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.