Lublin. Koronawirus w szkole podstawowej. Kwarantanna i zdalne nauczanie

Zdjęcie ilustracyjne

Zakażenie koronawirusem potwierdzono dwóch uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie. Uczniowie na kwarantannie.

Komunikat dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie z dn. 20 września 2020 r. w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w klasach 6a i 8b w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie ze względu na sytuację epidemiologiczną

„Na podstawie § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1166 ze zmianami), po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta Lublin oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie zawieszam, w okresie od dnia 21 września 2020 r. do dnia 26 września 2020 r., zajęcia wszystkich uczniów klas 6a i 8b. Wszystkie pozostałe oddziały w całej placówce funkcjonują stacjonarnie, na dotychczasowych zasadach.

W okresie zawieszenia zajęcia wyżej wymienionych uczniów będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 r. poz. 493 ze zmianami).

mgr Lucjan Miciuk,
Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie”

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Patryk, masz rozumek Kubusia Puchatka, choć on przy swoim infantylizmie był bardzo zabawny, czego o tobie nie można powiedzieć.

  2. Nauczyciele pewnie wniebowzięci, tylko na to czekają, zaczyna się czas opierdzielania i zrzucania nauczania na rodziców.

  3. Moja dawna szkoła dawniej była na Podwalu pozdrowionka dla starej gwardii i rocznika 86