Lublin. Koronawirus w szkole podstawowej i oddziale przedszkolnym. Zajęcia odwołane

nauczanie zdalne uczeń
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Od jutra do 22 października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i oddziału przedszkolnego pozostaną w domach, a lekcje będą odbywały się zdalnie.

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

Komunikat z dnia 14 październik 2020 r. dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie dotyczący zawieszenia zajęć stacjonarnych w całej szkole łącznie z oddziałem przedszkolnym w dniach 15 – 22 października 2020 r.

„Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną zagrażającą zdrowiu uczniów i wychowanków, na podstawie § 18 ust. 2a i 2c Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 nr 5 z późniejszymi zmianami) zawieszam zajęcia w okresie od 15 do dnia 22 października 2020 r. dla wszystkich uczniów szkoły i wychowanków oddziału przedszkolnego.

W związku z powyższym, na podstawie § 2 ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 1389) zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość” – pisze Danuta Nowakowska-Bartłomiejczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.