Lublin. Koronawirus w przedszkolu przy ul. Berylowej. Dzieci na kwarantannie

Kolejka do przedszkola przy ul. Berylowej | fot. Tomasz Szkołut

W przedszkolu nr 88 przy ul. Berylowej w Lublinie u jednego z pracowników potwierdzono zakażenie koronawirusem. Zajęcia zawieszone, dzieci na kwarantannie.

Koronawirus w przedszkolu nr 88 w Lublinie

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie z dnia 11 października 2020 r. dotyczący zawieszenia zajęć w oddziale 0F Przedszkola nr 88 w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie.

„Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczna zagrażającą zdrowiu uczniów, na podstawie §18 ust. 2a i 2c Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.u. 2003 nr 5 z późniejszymi zmianami) zawieszam zajęcia w oddziale 0 F Przedszkola nr 88 w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie okresie od 12 października 2020 r. do dnia 16 października 2020 r.

W związku z powyższym, na podstawie §2 ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 1389) zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.” – pisze Marek Błaszczak, dyrektor Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.