Najnowsze spoty
Po tym jak u ucznia II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie wykryto koronawirusa, sanepid przychylił się do wniosku dyrekcji placówki o wprowadzenie do 14 września zdalnego nauczania dla części uczniów.
Uczeń klasy 3 II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie jest zakażony koronawirusem
O opinii sanepidu, skutkującej wprowadzeniem do 14 września zdalnego nauczania dla części klas trzecich w II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie, poinformowała w niedzielę w komunikacie dyrektor II LO w Lublinie Małgorzata Klimczak.
„Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie ze względu na sytuację epidemiologiczną.
Na podstawie § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1166 ze zmianami), po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta Lublin oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie zawieszam, w okresie od dnia 7 września 2020 r. do dnia 14 września 2020 r., zajęcia wszystkich uczniów klasy3g oraz zajęcia chłopców w klasach 3c i 3f. W okresie zawieszenia zajęcia wyżej wymienionych uczniów będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 r. poz. 493 ze zmianami).
Małgorzata Klimczak
Dyrektor
II Liceum Ogólnokształcącego
im. Hetmana Jana Zamoyskiego”
Czytaj także: Lublin. Koronawirus w szkole podstawowej. Nauczyciele i uczniowie na kwarantannie
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię