Lublin. Koronawirus w kolejnych dwóch liceach. Nauka zdalna i uczniowie na kwarantannie

Zdjęcie ilustracyjne

W kolejnych dwóch liceach w Lublinie wykryto przypadki zakażenia koronawirusem. Uczniowie muszą zostać w domach, gdzie będą kontynuować naukę zdalnie.

Zawieszenie zajęć w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

„Po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie zawiesza się, w okresie od dnia 10 września 2020 r. do dnia 20 września 2020 r., zajęcia uczniów klasy IIIA i IIIB LO. W okresie zawieszenia lekcje wyżej wymienionych klas będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Pozostałe klasy liceum uczęszczają na zajęcia do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć” – czytamy w komunikacie.

Zawieszenie zajęć w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Lublinie

Komunikat Dyrektora IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie ze względu na sytuację epidemiologiczną.

„Po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie oraz zgody organu prowadzącego, zawieszam w okresie od 10 do 18 września 2020 r. zajęcia wszystkich uczniów klasy 3D oraz zajęcia grupy chłopców w klasie 3G. W okresie zawieszenia zajęcia wyżej wymienionych uczniów będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość” – pisze Radosław Borzęcki, dyrektor IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie.

Czytaj także: Koronawirus w Prywatnym Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie. Uczniowie muszą zostać w domach

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.