Lublin. Koronawirus w III LO im. Unii Lubelskiej. Uczniowie i nauczyciel na kwarantannie

Zdjęcie ilustracyjne

Jeden z uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie jest zakażony koronawirusem. Klasa, do której chodzi uczeń, została skierowana na obowiązkową kwarantannę.

Koronawirus w III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

W III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie zostało wprowadzone nauczanie hybrydowe. Powód? U jednego z uczniów szkoły wykryto zakażenie koronawirusem.

„W związku z potwierdzonym w dniu 11 września 2020 przypadkiem zarażenia koronawirusem jednego z naszych uczniów informuję, iż po przeprowadzonym wywiadzie epidemiologicznym prowadzonym przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w dniach 11-12 września, w dniu 13 września zapadła decyzja iż, jedna klasa oraz jeden nauczyciel zostaną objęci kwarantanną do 18 września 2020 r. Uczniowie odbywający kwarantannę od 14 września będą mieli zajęcia realizowane w sposób zdalny” – informuje mgr Grzegorz Lech, dyrektor III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zebranie z rodzicami odwołane

„Jednocześnie informuję, iż w związku z zaistniałą sytuacją odwołuję zebrania z rodzicami dla klas drugich i trzecich planowane na 14 września. Nowy termin zostanie podany w przyszłym tygodniu” – dodaje mgr Grzegorz Lech.

Czytaj także: Koronawirus w kolejnych dwóch liceach w Lublinie. Nauka zdalna i uczniowie na kwarantannie

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.