Lublin. Koronawirus w III LO im. Unii Lubelskiej. Kolejna klasa przechodzi na zdalne nauczanie

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Kolejny z uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie jest zakażony koronawirusem. Klasa, do której chodzi uczeń, przechodzi na zdalne nauczanie.

Koronawirus w III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

W kolejnej klasie III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie zostało wprowadzone nauczanie zdalne. Powód? U jednego z uczniów szkoły wykryto zakażenie koronawirusem.

„Informuję, że uczniowie klasy 3b zostali objęci kwarantanną od 21 do 28 września (włącznie).W związku z tym nauczanie w tej klasie realizowane będzie w trybie zdalnym” – informuje mgr Grzegorz Lech, dyrektor III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Przypomnijmy, że to już kolejny przypadek zakażenia wśród uczniów w III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie. W ubiegłym tygodniu jedna z klas i nauczyciel zostali objęcie obowiązkową kwarantanną. O tym pisaliśmy tutaj.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.