Lublin. Koronawirus u nauczyciela szkoły podstawowej. Zajęcia wstrzymane

Lublin. Koronawirus u nauczyciela szkoły podstawowej. Zajęcia wstrzymane
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

U jednej z nauczycielek ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie wykryto koronawirusa. Szkoła jest obecnie zamknięta.

Koronawirus w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 26 w Lublinie

„Decyzją Dyrektora szkoły pozytywnie zaopiniowaną przez Sanepid zajęcia w naszej szkole przy ulicy Bronowickiej zostają zawieszone od 16.10.2020 (piątek) do 19.10.2020 (poniedziałek), w związku z pozytywnym wynikiem jednego z nauczycieli. Budynek będzie niedostępny zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. W tych dniach świetlica szkolna również nie pracuje. Obiady będą automatycznie odpisane” – pisze mgr Bożenna Kowalik, dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.