Lublin: Kolejne zwężenie na Al. Racławickich. Utrudnienia dla kierowców

IMG 20200521 141249
Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od dziś kierowców czekają kolejne utrudnienia w ruchu na Al. Racławickich w Lublinie. Ma to związek z budową kanału deszczowego pod jezdnią.

Od wtorku (9 czerwca) na Al. Racławickich, na odcinku od Hotelu Mercure do okolic ul. Żwirki i Wigury zostaną wyłączone z ruchu dwa pasy ruchu po stronie Centrum Spotkania Kultur. Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po drugiej stronie jezdni.

„Na skrzyżowaniu z ul. Lipową ruch będzie się odbywał bez zakłóceń. Prace związane są z budową kanału deszczowego. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do odwołania” – informuje Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Przypomnijmy, że od połowy czerwca przez co najmniej jedenaście tygodni zamknięty będzie odcinek ulicy Lipowej dla kierowców. Czytaj dalej…

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.