Lublin. Kolejna szkoła zamknięta z powodu koronawirusa. Zdalne nauczanie do 16 października

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Pamięci Majdanka w Lublinie zostaje zamknięta ze względu na zakażenia koronawirusem. Szkoła będzie zamknięta dla uczniów do 16 października.

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 32 im. Pamięci Majdanka w Lublinie

„Informuję, że z dniem 9 października 2020 r. wszystkie oddziały Szkoły I – VIII oraz oddziały przedszkolne realizują naukę na odległość, czyli zdalną. Ta forma nauki trwa do 16 października 2020 roku włącznie. W okresie zdalnej nauki nie pracuje świetlica szkolna, nie prowadzone jest wyżywienie zbiorowe, biblioteka nie realizuje wypożyczeni. Jest to podyktowane sytuacją epidemiologiczną w budynku szkolnym” – pisze Ewa Gęca, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.