Lublin. Kobieta znalazła portfel z dużą sumą pieniędzy. Zguba jest już w rękach właściciela

portfel 2

W nocy z piątku na sobotę na policję zadzwoniła 21-letnia mieszkanka Lublina z informacją, że znalazła portfel leżący na chodniku. Dzień później zguba wróciła do właścicielki.

 

21-letnia mieszkanka Lublina znalazła portfel leżący na chodniku przed jednym ze sklepów przy ul. 3-go Maja. Wewnątrz znajdowały się dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, karta bankomatowa oraz znaczna ilość gotówki.

 

Kobieta po dotarciu na miejsce funkcjonariuszy przekazała im znaleziony portfel. Jak się okazało portfel wraz zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 2 800 zł należał do 58-letniej mieszkanki Lublina, która go zgubiła.

 

W niedzielę zguba trafiła do bardzo zaskoczonej właścicielki. Była wdzięczna kobiecie, dzięki której znalazła się jej własność.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.