Lubelska Liga Gier Miejskich. Trwają zapisy do pierwszej edycji gry miejskiej

deptak krakowskie przedmieście lublin ludzie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do 26 lipca będą przyjmowane zgłoszenia do udziału w pierwszej edycji gry miejskiej organizowanej przez Lubelską Ligę Gier Miejskich. Tematem przewodnim będzie Carnaval Sztukmistrzów.

Lubelska Liga Gier Miejskich jest to cykl tematycznych gier miejskich organizowanych podczas ważnych dla Lublina wydarzeń kulturalnych lub imprez sportowych. W tym roku zaplanowano cztery takie gry w trakcie wydarzeń: Carnaval Sztukmistrzów, Jarmark Jagielloński, promocja cyklu biegów Dycha do Maratonu oraz Lublin na sportowo.

Gry są skierowane dla wszystkich mieszkańców miasta, ale także dla turystów mających ochotę na świetną zabawę. Jako organizatorzy gwarantujemy uczestnikom gier przeżycie wspaniałej przygody, dużo emocji związanych z rywalizacją i odkrywanie nowych, pięknych miejsc Lublina” – mówi Jakub Gęca, współorganizator wydarzenia.

Pierwsza z gier miejskich odbędzie się w trakcie Carnavalu Sztukmistrzów. Miejsca, w których znajdą się stacje będą związane bezpośrednio z historią Carnavalu Sztukmistrzów. Pytania jakie usłyszą uczestnicy będą nawiązywały do samego wydarzenia oraz historii Lublina.

Drużyny liczące od 1 do 4 graczy i składające się zarówno z dorosłych, jak i z młodzieży i dzieci mogą zapisywać się poprzez stronę internetową – Lubelska Liga Gier Miejskich.

Wydarzenie organizowane przez Lubelską Ligę Gier Miejskich wraz wieloma partnerami ma na celu wspieranie miasta, promowanie młodzieży lubelskiej, wzbogacenie ofert kulturowej Lublina oraz zapewnienie dodatkowej rozrywki, zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo nagród od partnerów dla najlepszych drużyn. Wśród nagród znajdą się m.in. kubki i torby od Lubelskiej Ligi Gier Miejskich, nasze redakcyjne smycze, vouchery na siłownię oraz gokarty.

Bądź na bieżąco i obserwuj profil LLGM na Facebooku.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.