Logo Lublina na plakacie przeciwko Marszu Równości. „Bezprawne użycie”

marsz równości lublin plakat
Plakat przeciwko organizacji Marszu Równości w Lublinie | fot. Magdalena Długosz

Od kilku dni na mieście możemy zauważyć plakaty, których twórcy nawołują do sprzeciwieniu się organizacji Marszu Równości w Lublinie. Na plakatach znajduje się logo Lublina.

W Lublinie rozwieszono plakaty przeciwników zaplanowanego na październik Marszu Równości. Materiały zostały opatrzone m.in. oficjalnym logiem miasta – „Lublin. Miasto inspiracji”.

– „Nie dla marszu homoseksualistów. Lublin miastem bez dewiacji” – taka treść znalazła się na rozwieszonych plakatach odnoszących się do zaplanowanego na 13 października Marszu Równości w Lublinie.

Czy miasto odpowiada za organizację akcji przeciwko Marszu Równości? – Miasto nie jest organizatorem marszu. Logo miasta na plakacie zostało zamieszczone bezprawnie. Jako, że logo „Miasto Inspiracji” jest znakiem objętym ochroną prawną zwróciliśmy się do organizatorów o jego bezzwłoczne usunięcie ze wszelkich materiałów – wyjaśnia Beata Krzyżanowska, rzecznik Urzędu Miasta Lublin.

– W przypadku niezaprzestania bezprawnego wykorzystania znaku miasto podejmiemie dalsze kroki prawne – dodaje Krzyżanowska.

Przeczytaj także: Marsz Równości w Lublinie. Znamy datę i trasę przemarszu

IMG 20180919 083828
Plakaty przeciwko Marszowi Równości w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W czym problem?kto chce żeby dewianci robili sobie parady „równości”?kalekie związki nie są powodem do dumy,i nie ma równości z normalnym związkiem..afera z doopy..

  2. Mam nadzieję,że Lublin pokaże dewiantom gdzie ich miejsce.To żaden marsz równości tylko zwykłe propagowanie homoseksualizmu.Stanowcze NIE dla tego typu ugrupowań!!!

  3. Nie dziwię się,że każdy kto może coś osiągnąć w życiu, co mogłoby dla państwa przynieść korzyści, ucieka stąd jak najdalej ! Polska nigdy nie dorówna innym krajom , zawsze będzie szerzona nienawiść, a potem się dziwią dlaczego wybitni Polacy są, tylko tyle że przynoszą chlubę innemu państwu, które stało się ich RODZINNYM domem.

  4. Środowisko lgbt powinno się leczyć, to co oni robią nie jest naturalne ani tym bardziej normalne