Lidl podnosi pensje. Kasjerzy zarobią nawet 4800 zł brutto miesięcznie

Klienci robiący zakupy w Lidlu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od marca 2021 r. Lidl podniesie pensje wszystkim swoim pracownikom i będzie płacił lepiej niż Biedronka. Początkujący kasjerzy będą mogli zarobić od 3550 zł do 4350 zł brutto miesięcznie.

Podwyżka pensji w Lidlu

Z początkiem marca 2021 r. pracownicy Lidla będą zarabiać od 3550 do 4350 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy firma gwarantuje wzrost wynagrodzenia do poziomu od 3650 do 4550 zł brutto. Po dwóch latach stażu zatrudnieni w Lidlu mogą liczyć nawet na 3900-4800 zł brutto.

>>> ZAROBKI W BIEDRONCE

Skąd te widełki w wynagrodzeniu? – „Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia” – wskazuje Lidl Polska w komunikacie prasowym.

Dodatkowo firma poinformowała, że „każda osoba o minimum półrocznym stażu pracy otrzyma jednorazową nagrodę roczną w wysokości od 50 do 100 proc. wartości wynagrodzenia”. Na same podwyżki oraz nagrody roczne Lidl ma wydać w 2021 r. ponad 120 mln zł.

Lidl zapowiada, że w 2021 roku zatrudni ponad 2600 pracowników sklepów, centrów dystrybucji oraz centrali, na rożnych stanowiskach w obszarze sprzedaży, logistyki magazynowej, w biurach sprzedaży czy biurze ekspansji.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I gdzie to takie zarobki ??? Pracuje jiz w Lidlu w Lublinie kilka lat i jeszcze 3600 brutto się nie dorobiłem…