Ktoś przywiązał psa do drzewa i zostawił w lesie. Policja szuka sprawcy

Przywiązał psa do drzewa i zostawił w lesie | fot. KPP Łuków
Przywiązał psa do drzewa i zostawił w lesie | fot. KPP Łuków

Ktoś przywiązał psa do drzewa w środku lasu na mrozie i śniegu. Zwierzę uratowała 19-latka, która podczas spaceru zauważyła przywiązanego do drzewa psa i powiadomiła o tym dzielnicowego.

Przywiązali psa do drzewa w lesie

Przywiązanego do drzewa psa w lesie zauważyła 19-letnia łukowianka o czym poinformowała dyżurnego łukowskiej komendy. Dzielnicowi, którzy pojechali ze zgłaszającą i jej mamą we wskazane miejsce zauważyli „uwiązanego” na smyczy psiaka.

Mundurowi widzieli, że zwierzak był bardzo przestraszony i wychłodzony. 19-latka mówiła, że zauważyła porzuconego pieska spacerując po lesie ze swoim czworonogiem. Mówiła też, że już napoiła i nakarmiła przywiązanego do drzewa psa.

Kobiety mówiły także dzielnicowym, że minionej nocy słyszały z pobliskiego lasu dobiegający głos szczekającego, „ujadającego” psa. Mundurowi zauważyli, że pies w ich obecności był spokojny, bał się i zaczynał szczekać, gdy od niego próbowali odejść.

Mundurowi zabrali go do radiowozu. Powiadomiony o zdarzeniu pracownik ze schroniska dla zwierząt zaopiekował się porzuconym zwierzęciem.

Policjanci poszukują właściciela, który porzucił psa w lesie. Osoby, które mogą posiadać informacje, do kogo mogło należeć porzucone zwierzę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod telefonem 47 814 72 10, telefonem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Przywiązał psa do drzewa i zostawił w lesie | fot. KPP Łuków
Przywiązał psa do drzewa i zostawił w lesie | fot. KPP Łuków

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.