Ktoś miał dosyć dziury na przejściu dla pieszych. Zasadził w niej drzewko

58614627 1188732651304993 3637315164832792576 n
Ktoś zasadził drzewko w miejscu dziury w jezdni | fot. czytelniczka Roxana

„Drogowcy go nienawidzą. Znalazł jeden prosty sposób na dziury w jezdni”. Ktoś wpadł na pomysł ostrzeżenia innych pieszych na przejściu przed dziurą w jezdni i zasadził w niej drzewko.

Na sadzonkę drzewka w miejscu dziury w jezdni możemy natrafić na przejściu dla pieszych przed budynkiem dworca PKP w Lublinie. O tym fakcie poinformowała nas czytelniczka Roxana, która idąc na pociąg, zauważyła to nietypowe „nasadzenie” w jezdni.

Dziura powstała w pobliżu studzienki kanalizacyjnej. – „Na przejściu koło Dworca PKP zrobiła się dziura w asfalcie, więc ktoś postanowił zasadzić drzewko. Jak przechodziłam obok, to widziałam w dziurze nasypaną ziemię” – wyjaśnia czytelniczka Roxana.

Autor tego pomysłu chciał z pewnością ostrzec pieszych, którzy zapatrzeni w telefony mogliby nie zauważyć tej dziury i w nią wpaść, co mogłoby poskutkować skręceniem kostki.

drzewko w dziurze w jezdni
Ktoś zasadził drzewko w miejscu dziury w jezdni | fot. czytelniczka Roxana

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.