W piątek 15 grudnia, po godz. 16.00 w miejscowości Krzywda, pociąg relacji Łuków – Dęblin śmiertelnie potrącił nastolatka.
Tragiczny wypadek miał miejsce w miejscowości Krzywda (pow. łukowski). W piątek po godz. 16 służby ratunkowe zostały wezwane przez maszynistę pociągu relacji Łuków – Dęblin, który jak twierdził potrącił znajdującego się na torach człowieka. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż ochrony kolei i policja.
Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie nie było przejazdu kolejowego, ani przystanku. Rannemu została udzielona pomoc, został przetransportowany do szpitala w Łukowie. Jak się okazało był to 16-letni mieszkaniec Lublina. W sobotę rano, na skutek odniesionych ran, nastolatek zmarł w szpitalu.
Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Łukowie. Śledczy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
To nie pierwsze tak tragiczne zdarzenie na torach w miejscowości Krzywda. Do poprzedniego doszło w połowie lipca br. Czytaj więcej: Śmierć na torach. 18-latka rzuciła się pod pociąg
Nazwa miejscowości widać nie bez powodu 😉
Pokój jego duszy
będziemy o tobie pamiętać Arku!? [*]
Wyrazy współczucia dla rodziców i siostry
Szkoda takich młodych ludzi, całe życie przed nimi.
Arek zawsze będziemy o tobie pamiętać [*] ? 16.12.2017 ??????
Kurwa Arus wracaj do nas aniołku <3 [*]
Kochamy cie bardzo!
Wiadomo dlaczego się rzucil jechałem tym pociagiem.slychac było uderzenie
tomaz sam sie rzucil? widziales okolicznosci zdarzenia?