Kryminalni zatrzymali złodziei katalizatorów. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty

Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej
Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej | fot. Dorhak, wykop.pl

Świdniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzieże katalizatorów samochodowych. Kryminalni udowodnili im dokonania siedmiu kradzieży na terenie powiatu świdnickiego.

Złodzieje katalizatorów zatrzymani

Wracamy do sprawy, o której pisaliśmy pod koniec marca [Policyjny pościg ulicami Lublina. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej]. Jak się okazało, autem podróżowali złodzieje katalizatorów. Wewnątrz pojazdu policjanci znaleźli narzędzia służące do popełniania tego typu przestępstw.

Wkrótce też stróże prawa zatrzymali dwóch mieszkańców Chełma w wieku 20 i 23 lat mających związek ze sprawą. Policjanci udowodnili sprawcom dokonania 7 kradzieży katalizatorów z aut na terenie powiatu świdnickiego. Do kradzieży doszło w okresie od 4 do 31 marca.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Prokurator zastosował wobec sprawców dozór policyjny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.