Policyjny pościg ulicami Lublina. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej
Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej | fot. Dorhak, wykop.pl

Policjanci z Lublina prowadzili pościg za seatem, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed funkcjonariuszami. Policjanci nie zdradzają szczegółów akcji.

Kierowca i pasażerowie uciekli z pojazdu

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Kierowca seata nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie powiatu świdnickiego i podjął próbę ucieczki w kierunku Lublina. Policjanci ze Świdnika rozpoczęli pościg za kierowcą.

Do działań włączyli się policjanci z Lublina. Pojazd zatrzymał się na ul. Królowej Jadwigi na Felinie. Pasażerowie wraz z kierowcą opuścili pojazd i kontynuowali ucieczkę pieszo. Po czynnościach została zatrzymana jedna osoba.

Zatrzymanie ma związek ze zdarzeniami, do których doszło na terenie Świdnika. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Policjanci, powołując się na dobro śledztwa, nie zdradzają szczegółów. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Świdniku i prokuratura.

„Sprawa ma charakter rozwojowy i na tym etapie nie możemy informować o szczegółach prowadzonego postępowania” – informuje asp. Elwira Domaradzka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

AKTUALIZACJA:
Kryminalni zatrzymali złodziei katalizatorów. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.