Kraśnik pomoże handlowcom. Odkupi od nich niesprzedane żywe kwiaty

Cmentarz komunalny w Kraśniku | fot. Grzegorz Żak

Burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk wyszedł z inicjatywą pomocy przedsiębiorcom, którzy przygotowani byli do handlu kwiatami przy kraśnickich cmentarzach.

Piątkowa decyzja rządu o zamknięciu cmentarzy 31 października oraz w 1 i 2 listopada zaskoczyła nas wszystkich. Burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk wyszedł z pomocną ręką do przedsiębiorców, którzy zatowarowali się w żywe kwiaty przed Wszystkimi Świętymi. Miasto odkupi od lokalnych handlowców chryzantemy doniczkowe, których nie udało się im sprzedać.

„Zdecydowałem, że miasto zakupi w miarę możliwości, którymi aktualnie dysponujemy, żywe kwiaty od kraśnickich sprzedawców nie mogących w zaistniałej sytuacji prowadzić skutecznej sprzedaży. Mimo, że nie planowaliśmy wcześniej żadnych nasadzeń, zrobimy kompozycje kwiatowe w całym mieście. Przedsiębiorcy z Kraśnika mogą zgłaszać swoje oferty na adres mailowy: [email protected]” – pisze burmistrz kraśnika Wojciech Wilk.

CZYTAJ TAKŻE:
> Miasto Chełm odkupi chryzantemy od handlarzy. Kwiaty udekorują miasto
> Miasto Świdnik zaświeci znicz na każdym grobie bez świeczki. Znicze kupi od handlowców

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.