Kradzież w Lublin Plaza. Te kobiety ukradły klientce portfel z torebki

ukradły portfel z torebki
Ukradły portfel z torebki | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują dwóch kobiet do sprawy kradzieży portfela z torebki klientki jednego ze sklepów w galerii handlowej Lublin Plaza przy ul. Lipowej.

Policjanci z IV Komisariatu Policji prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością karty kredytowej i pieniędzy w kwocie 150 zł. Do zdarzenia doszło 14 lipca na terenie jednego ze sklepów w galerii handlowej Lublin Plaza przy ul. Lipowej.

W toku wykonywanych czynności mundurowi zabezpieczyli monitoring, na którym widać całe zdarzenie. Dwie kobiety wspólnie i w porozumieniu wykorzystując chwilową nieuwagę oraz fakt, że pokrzywdzona zajęta jest zakupami wyciągają z jej torebki portfel. Po czym wychodzą ze sklepu.

Do sprawy kradzieży funkcjonariusze poszukują kobiet widocznych na nagraniu. Osoby, które je rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym IV komisariatu tel.: (81) 535-48-00. Policjanci zapewniają anonimowość.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To ukrainki z ukrainy. Widziałem je jak byłem na ukrainie. Z ukrainą nie wygrasz.

  2. Wydaje mi się że ta chudsza z ciemnymi włosami to Niezrównoważona klientka ode mnie ze sklepu, która groziła mojej koleżance. Ale nie mam pojęcia kim ona jest..