Koronawirus w Zespole Szkół Samochodowych w Lublinie. Na kwarantannie cała klasa i 5 nauczycieli

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

U ucznia czwartej klasy technikum Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie stwierdzono zakażenie koronawirusem. Uczniowie i nauczyciele na kwarantannie.

W środę u jednego z uczniów 4 klasy technikum Zespołu Szkół Samochodowym im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie potwierdzono zakażenie koronawirusem. 26 uczniów klasy czwartej, do której chodzi uczeń, pozostają w domach od 17 września do dnia 20 września. W domach musiało zostać również 5 nauczycieli.

Pozostałe klasy uczęszczają na zajęcia do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć. Uczniowie odbywający kwarantannę będą mieli zajęcia realizowane w sposób zdalny.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Daniexx, żeby chronić takich ologifreników przed następstwami zakażenia i rozprzestrzenienia SARS-Cov-2. Jasne?

  2. Po co się godzili na testy, nie ma obowiązku wyrażenia zgód na przeprowadzenie testu na obecność głupoty.