Koniec siłowni Pure Jatomi Fitness w Lublin Plaza. Kto zastąpi operatora?

Siłownia Pure Jatomi Lublin Plaza | fot. Lublin Plaza

Środa była ostatnim dniem, kiedy klubowicze mogli skorzystać z klubu fitness Pure Jatomi Fitness w centrum handlowym Lublin Plaza.

Marka Jatomi Fitness przestanie być aktywna w Polsce do końca marca. – Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji. Niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, podczas gdy inne lokalizacje będą zamykane – mówił na łamach propertynews.pl Trevor Brennan, szef Jatomi Fitness Group.

Wycofanie się z rynku tak dużego gracza od razu wzbudziło zainteresowanie konkurencji. A co z klubem w Lublin Plaza? Jak przekazała nam jedna z pracownic, klub w lubelskiej galerii od dzisiaj (czwartek) jest zamknięty.

– Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi najemcami. Na ten moment nie możemy ujawnić szczegółów – mówi Artur Pleskot, dyrektor Lublin Plaza.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.