Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo w Sali Operowej CSK

Stare Dobre Małżeństwo
Fot. Materiał organizatora

W niedzielę 24 września o godzinie 17:00 w Sali Operowej CSK najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce — koncert Stare Dobre Małżeństwo.

O zespole

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce. Od przeszło trzech dekad, prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego — charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju.

Publiczność zespołu, dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Sprawdź aktualne konkursy na Spotted Lublin:

Skład zespołu:

  • Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
  • Tomasz Pierzchniak – gitara basowa, kontrabas
  • Wojciech Czemplik – skrzypce

Bilety w Kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl

Wybierasz się na koncert? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.