Koncert Mrozu MTV Unplugged w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur

Grafika promująca koncert Mrozu
fot. Materiał organizatora

Publiczność będzie miała szansę posłuchać dobrze znanych utworów w zupełnie nowych aranżacjach i przekonać się, że energetyczne szaleństwo Mroza wcale nie pochodzi z prądu! Na scenie pojawią się również wyjątkowi goście.

Kolejna trasa Mroza będzie bez prądu

W kwietniu tego roku Mrozu wziął udział w nagraniu 14. edycji MTV Unplugged. Dwa tygodnie później zgarnął 5 Fryderyków, we wszystkich kategoriach, w których był nominowany, w tym za Artystę Roku i za Album Roku – „Złote Bloki”.

Hity między innymi z tej płyty, ale i ze starszej dyskografii Artysty wybrzmiały na niezwykłym koncercie MTV Unplugged w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Koncert w CSK to jego kolejny przystanek na trasie w wersji „bez prądu”.

„MTV Unplugged”

To kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów.

Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Koncert: Mrozu MTV Unplugged
Kiedy: 10 października g. 20:00
Gdzie: Sala Operowa CSK

Będziesz na koncercie? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.