Koncert jazzowy Trio 4 CHET/ Majewski, Wyleżoł/ Kurkiewicz w Klubie Muzycznym CSK

Trio4Chet
Fot. Materiał organizatora

Klub Muzyczny CSK zaprasza na comiesięczny koncert jazzowy — tym razem będzie to hołd dla Cheta Bakera — legendarnego trębacza i wokalisty: Trio 4 CHET/ Majewski, Wyleżoł/ Kurkiewicz

Chet Baker

Legendarny trębacz i wokalista, jeden z najbardziej lirycznych wykonawców w historii jazzu. Artysta posiadał niezwykle rzadką, szczególnie we współczesnej muzyce, umiejętność przekazywania maksimum treści przy użyciu minimalnych środków.

Trio 4 CHET

Wieloletnia fascynacja Bakerem, zainspirowała znakomitego trębacza Roberta Majewskiego do stworzenia wraz z Michałem Tokajem i Sławomirem Kurkiewiczem formacji Trio 4 Chet.

Czytaj również:

Dzięki klasie i kreatywności muzyków, standardy grane przez Cheta zyskały nowy charakter i treść. Muzycy w tym projekcie prezentują pełen wachlarz swoich możliwości, od osadzenia w jazzowej tradycji po nowoczesność. Muzyka zespołu jest pełna swingu, barw, zwrotów emocjonalnych i napięć, a jednocześnie liryzmu i delikatności.

Podczas koncertu w CSK na fortepianie Michała Tokaja zastąpi znakomity polski pianista Piotr Wyleżoł.

Skład:

  • Robert Majewski – trąbka, flugelhorn
  • Piotr Wyleżoł – fortepian
  • Sławomir Kurkiewicz – kontrabas

TRIO 4 CHET | Jazz w CSK
14 WRZ 2023 | 19:00
Klub Muzyczny CSK

Bilety: 70 zł — normalny | 55 zł — ulgowy: Kasa CSK oraz https://bilety.csklublin.pl

Czyj koncert chciałbyś zobaczyć w Klubie Muzycznym CSK? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.