Kiedy Burger Drwala w McDonalds 2023/2024? Znamy oficjalną datę powrotu do menu!

Klienci ruszyli do restauracji McDonalds po kanapkę Burger Drwala
Klienci ruszyli do restauracji McDonalds po kanapkę Burger Drwala | fot. Dominik Wąsik

Burger Drwala 2023/2024. Wielu klientów McDonalds szuka informacji na temat daty powrotu Burgera Drwala. Kiedy kanapka Drwala będzie dostępny w menu McDonalds? Postanowiliśmy sprawdzić dostępne informacje.

Burger Drwala zadebiutował w McDonalds w 2014 i od tamtej pory jest jedną z najpopularniejszych sezonowych kanapek w ofercie tej restauracji. Od tamtej pory corocznie jest dostępny w sezonowym menu. Drwal jest dostępny wyłącznie w ofercie polskich restauracji McDonalds.

Kanapka Drwala to z pewnością jedna z najbardziej kultowych i lubianych sezonowych propozycji McDonalds. To połączenie soczystego mięsa, serem topionym w panierce, aromatycznego sosu i świeżych warzyw tworzy niezapomniany smakowy doświadczenie.

Od momentu pierwszej premiery w Polsce, Burger Drwala zdobył sobie ogromną rzeszę fanów, którzy czekają na jego powrót z niecierpliwością.

Kiedy Burger Drwala 2023 – 2024

Wielu Internautów szuka informacji, kiedy Burger Drwala wróci do menu McDonalds. I tu mamy dla was znakomitą odpowiedź! Burger Drwala będzie dostępny w ofercie McDonalds już od 8 listopada 2023. Tego dnia do restauracji McDonalds trafi tylko jeden wariant – Burger Drwala Klasyczny.

Natomiast pełna oferta (wszystkie warianty) Burgera Drwala będzie dostępna od 15 listopada 2023. Tego dnia do oferty McDonalds trafią również Zakręcone Frytki oraz Zimowe McFlurry.

W ofercie Burger Drwala 2023/2024 klienci będą mieli dostępne następujące kanapki:

  • Drwal Klastyczny (od 8.11)
  • Drwal z Kurczakiem (od 15.11)
  • Drwal z Żurawiną (od 15.11)
  • Drwal na Ostro (od 15.11)
  • Drwal z Chrzanem (od 15.11) – nowość

Jaka cena Burgera Drwala w 2023 roku?

Na razie nie znamy ceny Burgera Drwala w ofercie 2023/2024, ale z pewnością będzie ona wyższa, niż w poprzednim roku. Przypomnijmy, że w 2022 roku klasyczna wersja kosztowała 24,90 zł, podwójna 29,90 zł, z kurczakiem 24,90 zł, a z żurawiną 26,40 zł.

Aktualizacja: Burger Drwala w McDonald. Ile kosztuje Drwal 2023? [CENA, KALORIE, SKŁADNIKI]

Burger Drwala – prawdziwy „game changer”

Burger Drwala od kilku lat jest prawdziwym „game changerem” w restauracjach McDonald. Dużo wyższa cena popularnego burgera nie zraża Polaków, którzy masowo ruszają do restauracji McDonalds w dniu premiery Burgera Drwala. Jak będzie w tym roku? Tego jesteśmy bardzo ciekawi!

Podsumowanie

Burger Drwala to prawdziwy hit sezonowy. Jego powrót do menu jest zawsze gorąco oczekiwany przez miłośników fast foodów. Czy w tym roku również zdobędzie serca klientów? Czekamy na oficjalne potwierdzenie daty jego powrotu!

Zobacz także: Burger Drwala w McDonalds. Ile kosztuje Drwal 2023? CENA, TABELA WARTOŚCI

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.