Koncert duetu Damięcka/Łukasiewicz w Wirydarzu CK

Damięcka / Łukasiewicz
Fot. Materiały organizatora

Odważne i szczere teksty opisujące współczesne relacje społeczne i związki damsko-męskie + wyjątkowe brzmienie. Poznajcie duet Damięcka / Łukasiewicz, który już w piątek zagra w Wirydarzu CK.

Cały materiał na żywo w Wirydarzu CK

Matylda Damięcka jest autorką popularnych grafik w mediach społecznościowych, którymi trafnie komentuje sytuację w naszym kraju i konfrontuje Polaków z niewygodnymi tematami. Jednocześnie jest ona cenioną aktorką i zdolną wokalistką.

Z kolei Radek Łukasiewicz to wieloletni lider alternatywnej grupy Pustki, jak również wzięty autor tekstów m.in. dla Brodki i Artura Rojka.

Duet w 2022 roku zmierzył się z tematem przemijania, śmierci i żałoby na płycie Polskich Znaków. Matylda użyczyła swoich umiejętności wizualnych oraz wokalnych. Teraz kontynuują swoją współpracę, mają gotowy album.

Ich pierwszy singiel zwiastujący nadchodzącą płytę – „Matka”, szybko zdobył uznanie krytyków i słuchaczy oraz dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów Radia 3/5/7. Kolejne single – „Zamknąć” i „Mężczyźni”, udowodniły wyjątkowe brzmienie, jakim wyróżnia się ich muzyka. Jak mówią artyści:

Razem zastanawiamy się, jak się żyje kobiecie i mężczyźnie we współczesnym świecie, pełnym oczekiwań i społecznej presji. Zwykłe życie, niezwykła forma.

Premiera ich albumu zapowiadana jest na jesień, ale już teraz usłyszymy cały materiał na żywo w Wirydarzu CK!

Damięcka / Łukasiewicz
Piątek, 28 lipca, godz. 20:30
Wirydarz CK
Ceny biletów: 50/60 zł

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.