Komuś naprawdę się nudzi. Ktoś znowu porzucił skuter elektryczny na minuty

Porzucony skuter elektryczny na minuty na ul. Rusałki | fot. czytelniczka Ewelina

Niespełna dwa dni temu pisaliśmy o porzuconym w rowie przy ul. Rusałki skuterze elektrycznym należącym do wypożyczalni blinkee.city. Dziś ktoś ponownie wpadł na ten sam pomysł.

Tego raczej nie można nazwać przypadkiem, a celowym działaniem. W środę pisaliśmy o tym, że ktoś wrzucił elektryczny skuter blinkee.city do głębokiego rowu na ul. Rusałki. Jednoślad uległ uszkodzeniu i został wyłączony z użytkowania do czasu jego naprawy w serwisie.

Dziś doszło do podobnej sytuacji przy tej samej ulicy. O tym fakcie poinformowała nas czytelniczka Ewelina, która podesłała nam zdjęcia skutera leżącego przy ogrodzeniu boiska na Rusałce. Ten pojazd również został zabrany przez ekipę serwisową.

Porzucony skuter elektryczny na minuty na ul. Rusałki | fot. czytelniczka Ewelina


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.