Komornik licytuje zajęte części i szkielety autobusów Ursus Bus

Komornik licytuje zajęte mienie spółki Ursus Bus
Komornik licytuje zajęte mienie spółki Ursus Bus | fot. Marcin Ciesielczuk

Na koniec kwietnia została zaplanowana licytacja komornicza zajętych części i szkieletów autobusów Ursus Bus produkowanych w zlikwidowanej fabryce Ursusa w Lublinie.

Kolejna licytacja mienia z fabryki Ursus Bus

W zaplanowanej na 29 kwietnia licytacji komorniczej znalazły się dwa szkielety niskopodłogowych elektrycznych autobusów CS12LFE, których w fabryce Ursusa w Lublinie nie zdążono przebudować w pełnoprawne pojazdy.

Na licytację wystawiono także części m.in. baterie trakcyjne, sterowniki ładowania, systemy termiczne, zbiorniki sprężonego powietrza i paliwa, nagrzewnicę, silnik elektryczny marki Siemens oraz miechy przedniego i tylnego zawieszenia.

Nie jest to pierwsza taka licytacja. Podczas ostatnich licytacji sprzedały się pojedyncze przedmioty lub w ogóle nie było zainteresowania wystawionymi przedmiotami. Cena wywoławcza jednego szkieletu autobusu wynosi 190 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Komornik w fabryce Ursusa. Bank rozpoczął egzekucję ponad 10 milionów złotych długu

Ursus zamyka fabrykę traktorów w Lublinie. Do końca roku ponad 200 osób straci pracę

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.