Kolejny etap prac na ul. Poniatowskiego. Kierowcy pojadą inaczej

Lublin: Kolejny etap prac na ul. Poniatowskiego. Kierowcy pojadą inaczej
Przebudowa ul. Poniatowskiego | fot. UM Lublin

Od wtorku nastąpią zmiany w organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Poniatowskiego w Lublinie. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

Od 28 lipca na ul. Poniatowskiego, na odcinku od Popiełuszki do wiaduktu, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Jadąc od strony Czechowa przejedziemy przewiązką na lewą jezdnię, już wykonaną po stronie szkoły i przed skrzyżowaniem wrócimy na jezdnię właściwą.

Łącznica wjazdowa z al. Solidarności (jadąc od Warszawy) w stronę centrum miasta zostanie zamknięta. W dalszym ciągu będzie zamknięta również łącznica zjazdowa z ul. Poniatowskiego w stronę Zamościa.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.