Kolejny dzień poszukiwań zaginionej mieszkanki Lublina. Ewelina wyszła z mieszkania w nocy

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci i strażacy szukają 32-letniej Eweliny z Lublina. Kobieta zaginęła w środę. Mieszkanka naszego miasta wyszła z domu nocą. Jej życiu lub zdrowiu może grozić niebezpieczeństwo.

Policjanci z Lublina poszukują zaginionej Eweliny

Piątek jest kolejnym dniem poszukiwań 32-letniej Eweliny G. z Lublina. Policja ustaliła, że kobieta wyszła ze swojego mieszkania przy ul. Granata (Wrotków) w środę (15.05) między godz. 22:00 a 22:30, przez nikogo niezauważona.

Kobieta nie zabrała ze sobą telefonu, posiada natomiast dokumenty. Jak informują bliscy Eweliny, jest w bardzo złym stanie emocjonalnym i może potrzebować pilnej pomocy medycznej. Jej życiu lub zdrowiu może grozić niebezpieczeństwo.

Rysopis zaginionej: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, niebieskie oczy, włosy brązowe do ramion, zazwyczaj spięte. Miesięczna blizna po cesarskim cięciu. W chwili zaginięcia ubrana była w pomarańczową bluzkę w czarne grochy, czarne spodnie dresowe z białymi lampasami po bokach, czarne balerinki. Ma przy sobie małą torebkę na ramię koloru czarnego, lakierowaną.

Zobacz nasz wcześniejszy materiał: Zaginęła Ewelina G. z Lublina. Może znajdować się w stanie „zagrożenie życia lub zdrowia”

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.