Kolejni piraci drogowi zatrzymani przez policyjne BMW. Posypały się mandaty

Kierowca subaru jechał al. Solidarności z prędkością blisko 160 km/h
Kierowca subaru jechał al. Solidarności z prędkością blisko 160 km/h | KMP Lublin

Policjanci lubelskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy subaru, który jechał w terenie zabudowanym z prędkością blisko 160 km/h. Niebezpieczną jazdę kierowcy zarejestrowała kamera, zamontowana w nieoznakowanym radiowozie BMW.

Policyjna grupa SPEED zbiera żniwo

Policjanci z zespołu „Speed” w ciągu dwóch dni policjanci zatrzymali 4 kierowców, którzy rażąco przekroczyli dozwoloną prędkość. 21-latek z subaru na al. Solidarności w Lublinie pędził z prędkością bliską 160 km/h. Mężczyzna od razu stracił uprawnienia na 3 miesiące.

Kierujący samochodem marki Opel na trasie ekspresowej w okolicy Lublina jechał z prędkością 207 km/h. 34-letni kierujący saabem osiągnął prędkość blisko 200 km/h. Z kolei zatrzymany niedługo później kierowca BMW na liczniku miał ponad 175 km/h. Wszyscy kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi oraz 10 punktami.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.