Klub plenerowy przy Parku Ludowym przygotowuje się do otwarcia. Pierwsze imprezy już w piątek

Klub Plener przygotowuje się do otwarcia
Klub Plener przygotowuje się do otwarcia | fot. Dominik Wąsik

Klub plenerowy Plener działający od 2015 roku w sąsiedztwie Parku Ludowego i Targów Lublin przygotowuje się do otwarcia. Pierwsza impreza już w ten piątek.

Otwarcie klubu Plener

Start kolejnego sezonu klubu plenerowego Plener przy al. Piłsudskiego zaplanowano w piątek, 17 maja. Od godz. 20:00 do 22:00 wstęp jest darmowy, o ile osoby wcześniej zapiszą się w wydarzeniu na Facebooku. W innym przypadku lub po tym czasie bilety w cenie 30 zł.

„17 maja zapraszamy na otwarcie najlepszej letniej miejscówki w Lublinie! Pełne bary z piwkiem i nie tylko, ciepłe burgerki, leżaczki i mega mocny skład na dj’ce!” – czytamy w opisie wydarzenia.

Podczas otwarcia zagrają:

  • BLAKI (47movement/OKI Tour DJ)
  • NARO (Newonce)
  • Vicky Nasty
  • Zamojski (Plener crew)

Zobacz także: Plener, czyli klub nad rzeką. Kolejne miejsce na imprezowej mapie Lublina

Klub Plener przy al. Piłsudskiego
Klub Plener przy al. Piłsudskiego | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.