Plener, czyli klub nad rzeką. Kolejne miejsce na imprezowej mapie Lublina

klub plener
Tak ma wyglądać nowy klub i kawiarnia PLENER
Już 13 czerwca przy al. Piłsudskiego otwiera się nowy klub i kawiarnia letnia Plener. Bystrzyca przez ostatnie lata była omijana przez mieszkańców Lublina. Teraz ma się to zmienić! Imprezy muzyczne, targi śniadaniowe, siatkówka plażowa, swap parties i wiele więcej.

Bystrzyca płynie przez centrum Lublina. Brak jakichkolwiek miejsc, które przyciągałby tam ludzi sprawiają, że okolice rzeki do niedawna były omijane przez mieszkańców. PLENER – nowe miejsce tuż nad rzeką w bardzo bliskiej okolicy śródmieścia chce to zmienić.

Pojawiamy się w miejscu idealnym do spędzania letnich dni i nocy. W Plenerze będzie można odpocząć na leżakach, zjeść coś z grilla, pobawić się przy dokładnie wyselekcjonowanej muzyce, czy uprawiać sport. – mówi Piotr Tyczyński, menadżer klubu.

Plener to letnia kawiarnia, która będzie otwarta w dzień, tak by mogli tam odpocząć rowerzyści zjeżdżając ze ścieżki – znajdujemy się tylko 50 metrów od ścieżki prowadzącej nad Zalew Zemborzycki. Plener to miejsce z boiskiem do plażowej piłki siatkowej – z turniejami amatorskich drużyn, planujemy także zajęcie z badmintona.

Nowy klub znajduje się na tyłach stadionu lekkoatletycznego – popularnie nazywanego „Start” – dokładny adres to al Piłsudskiego 22. Wejście do Pleneru znajduje się tuż za mostem nad Bystrzycą ( położonego tuż przy ścieżce rowerowej i MPWiK).

11351465_922293841160771_7352256187245185848_nOprócz imprez muzycznych z najbardziej uznanymi dj’ejami w Polsce i muzykami w Plenerze będzie można też pograć w siatkówkę plażową. Będą również targi śniadaniowe, swap parties, czyli imprezy, na których można wymieniać się ubraniami.

Letni kalendarz Pleneru jest już zapełniony do końca sierpnia. Warto wymienić kilka nazwisk i wydarzeń, jakie przygotowaliśmy na lato w Lublinie. – mówi menadżer klubu Piotr Tyczyński


 

Zagrają tacy artyści jak Novika, Lexx, Last Robots, Miko Czajkowski, AM Radio, Flirtini, w rolę dj’ów (co dzieje się bardzo rzadko!) wcielą się tacy muzycy jak muzyki Bałkańskiej. Ważnym punktem programu będą soboty z dj’ami z najwyTomek Makowiecki, The Dumplings, Nikodem Rozbicki, czy red nacz magazynu KMAG Mikołaj Komar, oraz prowadzący polską edycję szalonego magazynu VICE – Serek. Nie zabraknie imprezy z wariackim wujaszkiem LIESTYLE, czy ższej półki jak Dj Noz (wicemistrz zawodów djskich RED BULL THR33STYLE Polska), czy DJ Funktion (2-krotny mistrz świata zawodów djskich IDA).

Plener będzie czynny cały tydzień – od godziny 12. Imprezy muzyczne będą się odbywały od środy do soboty, a w czerwcu w piątki i soboty.

Tak ma wyglądać klub i kawiarnia Plener

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. Klub i kawiarnia Plener powinna chyba nazywać się inaczej. W tym miejscu hitlerowcy zamordowali 30 Polaków.
      Trzeba mieć trochę wyczucia. Trzeba zaprosić rodziny pomordowanych na wspólną, wesołą i uroczystą zabawę.

  1. Pięknie tylko dlaczego muzyczka na full do 2 – 3 nad ranem, mieszkam niedaleko, dźwięk się niesie po rzece i działkach, jest lato – otwarte okna czasami trudno wytrzymać