Klub muzyczny CSK zaprasza na Jazz w CSK

O.N.E. | Jazz w CSK
Fot. Materiał organizatora

Już dziś w Klubie Muzycznym CSK kolejna edycja muzycznej uczty dla koneserów — wystąpi O.N.E. QUARTET — jedyny polski żeński zespół jazzowy, nominowany w 2020 do nagrody FRYDERYKI w kategorii Nadzieja Jazzu

Jedyny polski żeński zespół jazzowy

O.N.E. to niezmiennie jedyny polski żeński zespół jazzowy, nominowany w 2020 do nagrody FRYDERYKI w kategorii Nadzieja Jazzu, który jeszcze niedawno funkcjonował jako O.N.E. Quintet, a w grudniu 2021 wszedł do studia celem nagrania swojego drugiego albumu, który ukazał się już w kwartecie, pod szyldem O.N.E.

Płyta ENTOLOMA ukazała się ponownie nakładem Audio Cave 8 marca 2022 roku. W roku 2023 ukaże się winyl jako reedycja ENTOLOMY.

Czytaj również:

Zespół O.N.E. wykonuje autorski program złożony z kompozycji i aranżacji tworzących go instrumentalistek. Jest to jazz zagrany nowocześnie, czerpiący inspirację zarówno z muzyki współczesnej, jak i hip hopu oraz etno.

Monia Muc, Kamila Drabek, Patrycja Wybrańczyk i Kateryna Ziabliuk, to wybitne przedstawicielki młodego pokolenia muzyków, na co dzień́ udzielające się̨ na scenie jazzowej, awangardowej i pop.

Skład:

  • Kamila Drabek — kontrabas
  • Monia Muc — saksofon
  • Patrycja Wybrańczyk — perkusja
  • Kateryna Ziabliuk — fortepian

Kiedy: 10 VIII 2023 | 19:00 | Klub Muzyczny

Bilety: 70 zł — normalny | 55 zł — ulgowy: Kasa CSK oraz https://bilety.csklublin.pl

Wybierasz się na muzyczną ucztę? Daj znać w komentarzu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.