Plaga kradzieży katalizatorów w Lublinie. W ostatnich dniach policjanci otrzymali aż 5 zgłoszeń

opona koło samochód
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina prowadzą sprawy dotyczące plagi kradzieży katalizatorów, do których doszło w ostatnich dniach na terenie naszego miasta. Do tych kradzieży doszło przy różnych ulicach w dzielnicy Czuby.

Kradzież katalizatorów w Lublinie

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników.

„W ostatnich dniach padłem ofiarą kradzieży katalizatora. Uważam, że warto nagłośnić sytuację, ponieważ z rozmowy z policją dowiedziałem się, że jestem 6 ofiarą kradzieży. Sytuacja miała miejsce na Czubach. Na miejsce została wezwana policja, później kryminalni zebrali odciski palców z auta i zrobili szczegółowe zdjęcia miejsca zdarzenia” – pisze mieszkaniec Lublina.

Informacje dotyczące plagi kradzieży katalizatorów w dzielnicy Czuby potwierdza nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Przekazał, że w ciągu ostatnich 7 dni policjanci otrzymali 5 zgłoszeń dotyczących kradzieży katalizatorów. W każdym z przypadków prowadzone są śledztwa mające na celu zatrzymanie złodzieja.

W ostatnich miesiącach wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu o kradzieżach katalizatorów na terenie Lublina. Kilku sprawców udało się zatrzymać, ale do kradzieży wciąż dochodzi.

Zobacz także: Wpadł złodziej katalizatorów. Obywatel Gruzji uszkodził co najmniej 5 samochodów na osiedlowych parkingach

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.