Kierowca ciężarówki miał blisko promil alkoholu. Wpadł podczas akcji „Smog”

DSC03396
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci podczas poniedziałkowej akcji „Smog” zatrzymali do kontroli kierowcę ciężarówki. Uwagę policjantów przykuło podejrzane zachowanie kierowcy, który jak się okazało coś ukrywał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na drodze krajowej nr 19. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrolę pojazdów w związku z prowadzoną akcją „Smog”.

Podczas zatrzymania 40-tonowego zestawu marki MAN uwagę policjantów przykuło podejrzane zachowanie 25-letniego kierowcy. Jak się okazało znajdował się on pod wpływem alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał blisko promil alkoholu. Teraz mieszkańcowi Zamościa grozi utrata prawa jazdy, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.