KFC rozdaje darmowe kubełki z kurczakami. Wystarczy powiedzieć to hasło

Darmowe kubełki z kurczakami w KFC | fot. KFC Polska

KFC z okazji otwarcia 250 restauracji w Polsce przygotowało wyjątkową ofertę dla swoich klientów. W każdej restauracji będzie do rozdania 250 darmowych kubełków wypełnionych kurczakami.

Taka okazja nie zdarza się codziennie! W najbliższą środę tj. 28.11.2018 KFC rozda w swoich restauracjach w całej Polsce darmowe kubełki z kurczakami w chrupiącej panierce. KFC w ten sposób chce świętować otwarcie 250 restauracji KFC w Polsce.

W każdej restauracji KFC rozdanych zostanie 250 kubełków z kurczakami w chrupiącej panierce. Co zrobić, aby dostać darmowy kubełek wypełniony kurczakami? Należy podejść do kasy i powiedzieć hasło „Prawdziwy kurczak – prawdziwy smak„, a pracownik wyda Ci gorący kubełek zupełnie za darmo!

Ważne! Promocja we wszystkich restauracjach KFC ma obowiązywać o godz. 10:00 i limit dla każdej restauracji wynosi 250 kubełków. Także kto pierwszy ten lepszy!

KFC nie zdradza jaki będzie skład darmowego kubełka z kurczakami.

Źródło: pepper.pl


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.