KFC otworzy kolejną restaurację w Lublinie. Poznaliśmy lokalizację

Restauracja KFC
Restauracja KFC | materiały prasowe KFC

W Lublinie powstanie kolejna restauracja sieci KFC. Do urzędu miasta wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia. Poznaliśmy dokładną lokalizację przyszłej restauracji.

Nowa restauracja KFC w Lublinie

Nowa restauracja sieci KFC miałaby powstać przy ul. Bohaterów Września, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw BP i sklepu Aldi. Do Urzędu Miasta Lublin wpłynął właśnie wniosek o wydanie pozwolenia na budowę.

„Wniosek dotyczy pozwolenia na budowę dla restauracji typu KFC wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu na działce sąsiadującej ze stacją paliw BP przy ul. Bohaterów Września” – potwierdza Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

„Zgodnie z dokumentacją przedstawioną przez wnioskodawcę budynek będzie jednokondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej 260 m2. Projekt przewiduje również obsługę drive thru” – informuje Stryczewska.

Aktualnie w Lublinie działają trzy restauracje sieci KFC: przy al. Tysiąclecia (przy stacji Statoil), al. Witosa (Felicity Lublin) i ul. Lipowej (Lublin Plaza).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.