Kanapka Burger Drwala w McDonalds. Dziś ostatni dzień promocji

kanapka burger drwala
Kanapka Burger Drwala w McDonalds

To już ostatni dzień promocji w restauracjach McDonalds. Dziś kończy się oferta kanapek Burger Drwala w McDonald’s. Od środy nie będziemy mogli już kupić kanapki Drwala w McDonalds. Sprawdziliśmy, co ją zastąpi.

Do kiedy kanapka Burger Drwala w McDonalds?

Przypomnijmy, że kanapka Burger Drwala jest dostępna we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce od 25 listopada 2020 r. Dziś jest ostatni dzień promocji sezonowego menu, w którym do wyboru mamy aż pięć wersji kanapki Burger Drwala: z wołowiną, na ostro, kurczakiem, podwójnym kotletem i żurawiną.

Kanapka Drwala w McDonalds jest dostępna do wtorku, 26 stycznia 2021. Od środy 27 stycznia nie będzie dostępna w restauracjach McDonald’s, a jej miejsce zastąpią burgery Maestro i zakręcone frytki z sosem śmietankowym. Maestro burgery w McDonalds będą dostępne w trzech rodzajach: Grilled Cheese, Red Hot Chili i Grand Classic. O nadchodzącej nowości w McDonald’s przeczytasz więcej tutaj: Maestro burgery i zakręcone frytki w McDonalds – cena, rodzaje

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.